piatok 9. januára 2015

More news from nowhere

Taký rýchly post uprostred skúškového.
Lozila mi po rozume, môžete si pustiť :)

my sme si darčeky vybaľovali ráno, ako amerikánci

Mala som najrušnejšie, no najkrajšie Vianoce a Silvester. Nenafotila som toho veľa poriadneho, v tomto rýchlom svete viac fotím instantne. Je mi z toho trochu smutno, ale zároveň mám pocit, že tvorím veľa iných vecí. Ak sledujete môj blog a radi čítate moje výtvory, kúpte si literárny časopis -Dotyky- a nájdete tam poviedku, do ktorej ste už mohli nahliadnuť -TU-. Časopis kúpite väčšinou v takých tých väčších trafikách, kde majú aj zahraničnú tlač atď. (viem určite, že ho majú v Žiline v Auparku, v Mirage, v Leviciach v Diturii a v Bystrici na Dolnej vraj). Poviedka sa volá Pohľady a pohľadnice.
Ponúkli mi spoluprácu, a tak by som sa tam mala objavovať častejšie (ak budem písať, of course). Veľmi sa z toho teším a nakoplo ma to do tvorby nových vecí, momentálne pracujem na niečom rozsiahlejšom, tak uvidím, čo z toho bude. :) Nápadov je kopec, no trpím vážnym nedostatkom voľného času. 

Som človek, ktorý potrebuje neustále niečo produkovať. Rada vidím, že moja práca ma výsledky a keď dlhšie nič nenapíšem/nevyrobím, cítim, že niečo mojim dňom chýba. Myslím, že s tým súvisí aj to, že som si našla nový druh prokrastinácie, a to pletenie. Je to úžasné odreagovanie sa od večného študovania (aj keď aj to ma baví, no niekedy je to unbearable, veď to všetci viete) a vybúrim si na tom svojho kreatívneho ducha, keď nezvládam akékoľvek mentálne činnosti už:D. Ešte sa chcem naučiť piecť cupcakes, šiť na stroji, vrátiť sa ku kresleniu, pozerať ruské filmy a viac viac prekladať. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára