pondelok 27. augusta 2012

traveller

Blogerský svet je plný dovolenkových, prímorsko ladených postov, tak a nepridám sa? Zopár fotiek, väčšinu má práve brat so sebou v Afrike a pridávať ich sem začiatkom októbra, to by ma asi dráždilo pohľad na ne. Asi aj vás čo :D. Och kráti sa nám to veru.

 znechutený úsmev v Pule, inak tam pekne bolo, ale fakt
 anti-alicavkrajinezázrakov alebo anti-guliver z guliverových ciest, to asi skôr. riadne veľké boli (ale hej, som malá)
 amfik/koloseum v Pule, akurát tam prebiehal (vymenujem čo som sa dozvedela): najnavštevovanejší filmový festival v Chorvátsku, najdlhšie trvajúci filmový festival na svete a jeden z troch najlepších a "most spectacular" open-air festivalov v Európe. Najs, keď som tam bola premietali Ice Age 4 po chorvátsky meh, tak nič, ale zvuk odtiaľ šiel majestátny.
 to som ja áno, vo Fažana - mestečko kde sme bývali, bolo super, užívala som si hlavne večerné osamotené prechádzky po takých tých úzkych uličkách viete
 s mojou mamou tam pri koloseu (tak rímsky sme to volali)
nerada sa kúpem, som neakčná, som skôr pasívny pozorovateľ sveta, ale tak občas sa to teplo nedalo vydržať, tak tu som s mamou a ocom, to vám asi došlo, inak milučkí sme, nie?

Inak idem viac písať v materinskom jazyku som sa rozhodla.

Užite si ešte leto!


'The world of bloggers' is full of posts about trips, so I've decided to join you. There're a very few of pictures from my holiday in Croatia, the rest of pictures are in Africa with my brother and I don't feel like put them here in October. Oh, it makes me feel depressed that this Summer is almost gone :/. It's the best so far!
Most pictures are taken in Pula, there was a huge film festival. We lived in Fazana, little port town (pictures 4 and 6).

I decided to write more in Slovak, you know, it's more natural for me.

Have a good last week of Summer!

6 komentárov: